Kotík Jan (Turnov 1916 - 2002 Berlín)
Bez názvu, signováno a datováno na zadní straně J. Kotík 87, olej/překližka, 101,5 x 70 cm, lehce poškozeno (Šm)
22.09.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 50.000,-
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 40.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |